BATI AKDENİZ Seçimine sayılı günler kala Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şubesi Birliğe Çağrı Grubu Seçim Koordinasyon Başkanımız Ahmet Güneş’e Sosyal Medya Üzerinden Ahlaksız Linç Girişimi

Kamuoyuna Duyurulur;

Son zamanlarda Birliğe Çağrı Çalışma Ekibimizdeki Kardeşlerimize sosyal medya aracılığı ile iftiralar atılmakta ve itibar suikastı yapılmaktadır.

Şimdi de Antalya Şube Seçimlerine bir hafta kala Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevini de yürütmekte olan, Birliğe Çağrı Grubu Batı Akdeniz Çalışma Ekibi Arkadaşımız Ahmet Güneş Bey İle ilgili bir iftira ve karalama kampanyası başlatılmıştır.

Arkadaşımızın konu İle ilgili açıklaması şöyledir;

“17.02.2018 Cumartesi günü saat 21: 40 da bir arkadaşımın telefonla beni uyarması ile Orman Bölge Müdürlüğü resmi web sitesinde geçmişte paylaşılan vesikalık fotoğrafım kullanılarak bir twitter hesabı açılmış olduğunu öğrendim.

Tespit edebildiğim kadarıyla bu hesap Ağustos 2017 tarihinde açılmış ve değişik zamanlarda benimle alakası olmayan birçok tweet atılmıştır. Bu tweetler çeşitli sosyal medya platformlarında art niyetli troller aracılığı ile yayılarak şahsıma linç girişiminde bulunulmuştur.

Konuyu öğrendikten sonra 17.02.2018 saat: 23:33 itibari ile Antalya Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlar Şube Müdürlüğü’ne suç duyurusunda bulundum. Bu hain ve aşağılık itibar katilleri ile her türlü yasal mücadelem devam edecektir.

Saygılarımla”

Bu ve buna benzer ahlaksız itham ve iftiralar İle ilgili olarak her türlü mücadelemiz hukuki zeminde devam edecektir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here