Kazanan Mesleğimiz ve Meslektaşımız Oldu

0
79

Değerli Meslek Mensuplarımız,

Bildiğiniz üzere Orman Mühendisleri Odası Şube Seçimleri 12 Ocak 2020 tarihinde Ankara’da başlamış ve 9 Şubat 2020 tarihinde İstanbul’da son bulmuş idi.

“Seçim Bir Gün, Hayat Her Gün” sloganı ile çıktığımız seçim maratonunda, hiçbir meslektaşımızı üzmeden ve üzülmeden seçimler tamamlanmıştır. Şükürler olsun ki bizlere göstermiş olduğu bu anlayış, tüm meslektaşlarımız tarafından da olumlu karşılanmış ve aynı etki ile karşılık bulmuştur. O vesileyle seçimlerde yarıştığımız meslektaşlarımıza göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; sadece seçim zamanı değil, her zaman meslektaşlarımızın yanında olduk. Göreve geldiğimiz 22 aylık süreçte il il, ilçe ilçe gezerek meslektaşlarımızla dertlendiğimiz gibi yine aynı tempoda meslektaşlarımızla buluştuk ve hasbihal ettik.

Orman Mühendisleri Odası tarafından gerçekleştirilen 13 Şube Seçimi sonucunda ise siz kıymetli meslektaşlarımızın teveccühü ile 12 Şube Yönetimini Birliğe Çağrı Grubu Kazanmıştır.

Yine şube seçimleri sonucunda grupların sahip olduğu delege sayıları incelendiğinde Birliğe Çağrı Grubu 353 delegeye sahip iken, Diğer Gruplar ise 19 delegeye sahip olabilmiştir. Anlaşılacağı üzere delege sayıları bakımından da Birliğe Çağrı Grubu rekor bir fark atmıştır.

Mesleğimiz ve Meslektaşımız için güçlü yarınlar sevdasıyla çıkılan bu yolda; bize güvenen, destek veren ve demokratik haklarını kullanmak için seçimlere gelen tüm üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here